درباره بنتلی:

درباره بنتلی، کولرهای گازی بنتلی به صورت کاملا اختصاصی جهت خنک کاری تابلوهای الکتریکی، مخابراتی، سیستم ها و سرورهای صنعتی طراحی شده اند، که با استفاده از یک سیستم تراکمی سازگار با محیط زیست R134a باعث حذف حرارت تولید شده توسط تجهیزات الکترونیکی می گردند.

درصد بالایی از علت خرابی تجهیزات الکترونیکی و درایوها و اینورترها و … بالا بودن رطوبت محیط و گرمای داخل تابلو برق و گرد و غبار می باشد که منجر به بروز ایرادات و توقف خطوط تولید و یا در مرحله ای بالاتر، خرابی و حتی آتش گرفتن تابلوهای برق می شود.

کولر بنتلی، سیستم خنک کننده بنتلی با دارا بودن IP54 علاوه بر خنک نگه داشتن فضای داخلی تابلوهای برق با قطع رابطه هوای داخلی با هوای بیرون پنل (سیرکولاسیون مطلق هوای داخلی) از نفوذ هرگونه گرد و غبار به داخل پنل جلوگیری می کنند.

کولرهای گازی بنتلی حین انجام عملیات خنک کاری رطوبت موجود در هوای پنل را جذب کرده و بلافاصله با انجام عملیات تبخیر از سیستم دفع می کند، در نتیجه باعث می شود پنل های الکتریکال خطوط تولید در شرایط بسیار مطلوبی فعالیت کنند، که در عمل علاوه بر افزایش طول عمر قطعات و تجهیزات تابلوهای برق از توقف خطوط تولید در اثر خرابی های اتفاقی پیشگیری و باعث افزایش راندمان سیستم می گردد.

هدف ما ارائه محصولات با کیفیت، کسب رضایت مشتری، همراهی با علم روز در جهت جهانی شدن صنعت کشور است.

افتخار می کنیم که نقش کوچکی در صادرات کشور عزیزمان داریم.

بنتلی همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع هم سو با استاندارد های جهانی، با خدمات پس از فروش مناسب، آماده ارائه مشاوره در خصوص انتخاب سیستم های تهویه مربوطه و تجهیزات جانبی مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی می باشد.

با بررسی و تعیین ظرفیت مورد نیاز خط تولید، واحدهای صنعتی می توانند انتخاب مناسبی در خرید محصولات بنتلی انجام دهند.

درباره بنتلی

5/5 - (2 votes)