کولر گازی تابلوبرق شرکت دانش سلامت کوثر

کولر گازی تابلوبرق دانش سلامت کوثر

BS2000 ارسال به دانش سلامت کوثر

ارسال کولر گازی تابلوبرقBS2000  برای شرکت دانش سلامت کوثر به عنوان نمونه دیگر از تولیدات شرکت مانا صنعت تدبیر اندیش سهند ارائه شده است.کولر تابلویی

کولر تابلوبرق بنتلی محصول شرکت مانا صنعت نخستین طراح و سازنده کولر تابلوبرق در ایران است.

در مدل دیواری، کولر گازی تابلوبرق بنتلی بر روی دیواره یا درب تابلوبرق نصب می گردد.  همچنین از بالاترین قسمت تابلو که همیشه گرم ترین نقطه نیز می باشد، هوای گرم را بواسطه فن های قدرتمند خود به داخل کولر هدایت می کند. بدین صورت پس از خنک کاری و رطوبت گیری، هوای خنک را از قسمت پایینی وارد تابلو برق می نماید.

همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع و هم سو با استاندارد های جهانی، با خدمات پس از فروش مناسب میباشد.

کارشناسان ما آماده هستند تا با ارائه مشاوره رایگان، بهترین و مناسبترین کولر گازی تابلوبرق جهت تابلو برق و باکس های صنعتی شما انجام پذیرد.

کولر گازی تابلوبرق بنتلی با سابقه ترین طراح و تولید کننده کولر گازی تابلوبرق در ایران است. همچنین تولید کننده انواع کولر تابلو برق اعم از: کولر تابلویی سقفی، کولر گازی تابلوبرق دیواری و کولر تابلویی خرطومی با توان ها و ظرفیت های متنوع میباشد.

کولر تابلویی یک دستگاه تهویه مطبوع است که با بهره از از یک کنترلر هوشمند و قابل تنظیم  بهترین شریط دمایی را جهت فعالیت تجیزات داخل تابلو برق فراهم می آورد.

کولر گازی تابلوبرق یک دستگاهی است که برای خنک کردن تابلوبرق و کاهش دمای انواع تابلوبرق استفاده می شود.

این کولر تابلویی با استفاده از گاز فشرده شده، هوای گرم را به داخل دستگاه جذب می کند و با کمک کمپرسور، آن را فشرده می کند. در نهایت با انتقال حرارت، هوای خنکی را به داخل تابلو برق تزریق می‌کند.

هدف کولرتابلوبرق بنتلی، ارائه محصولات با کیفیت، کسب رضایت مشتری،

همراهی با علم روز در جهت جهانی شدن صنعت کشور است.

طول عمر بیشتر قطعات و تجهیزات با کولرگازی تابلوبرق بنتلی:

کولرگازی تابلوبرق بنتلی طول عمر قطعات و تجهیزات تابلوهای برق را افزایش می دهند. کولر گازی تابلو برق بنتلی با قطع رابطه هوای بیرونی و داخلی تابلوبرق و ایجاد محفظه هوای تمیز در داخل باکس های صنعتی دمای مطلوب در جهت فعالیت تجهیزات برقی را فراهم می آورند.

این کولرتابلویی با خلق شرایط عالی و بهینه برای تجهیزات داخل تابلوها، موجبات افزایش طول عمر ادوات داخل تابلوهای برق را فراهم می آورند. 

کولر تابلوبرق BENTLY بصورت کاملا اختصاصی جهت خنک کاری تابلوبرق، خنک کاری رک مخابراتی، خنک کاری سرور صنعتی   طراحی شده است.

سیرکولاسیون هوا:

عملیات سیرکولاسیون هوای داخلی به همراه پایش دما به صورت مداوم و لحظه ای ادامه می یابد. همچنین در هر زمان دمای تابلو برق توسط سنسورهای حرارتی کولر بنتلی مطلوب تشخیص داده شود، سیستم تراکمی از مدار خارج می گردد.

 ولی با این حال عملیات سیرکوله هوای تابلو برق در جهت سنجش حرارت و یکسان نگه داشتن دمای تمام نقاط داخلی تابلو ادامه می یابد. همچنین بهترین شرایط را جهت عملکرد تجهیزات گرانقیمت پنل های صنعتی فراهم می آورند.

در مورد مدل های سقفی نیز عملیات خنک سازی و پایش دما مانند کولرهای دیواری می باشد. کولر سقفی بر روی سقف تابلوبرق نصب و عملیات سیرکولاسیون هوای تابلو برق از قسمت سقف تابلو انجام می پذیرد.

نکات مهم در خرید کولر تابلویی:

  1. ابعاد تابلوبرق
  2. دمای محیط
  3. میزان حرارت زایی تجهیزات تابلوبرق ها
  4. مکان جغرافیایی مورد نظر
  5. میزان آلودگی محیط
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید