قیمت کولر تابلو برق      قیمت کولر تابلویی و 5سال خدمات

کولرهای گازی بنتلی، به صورت کاملا اختصاصی جهت خنک کاری تابلوهای الکتریکی، مخابراتی، سیستم ها و سرورهای صنعتی طراحی شده اند.

کولر گازی تابلو برق بنتلی همزمان با انجام عملیات خنک کاری رطوبت موجود در هوای پنل را جذب کرده و بلافاصله با انجام عملیات تبخیر از سیستم دفع می کند.

در نتیجه باعث می شود پنل های الکتریکال خطوط تولید در شرایط  بسیار مطلوبی فعالیت کنند.

کولر تابلو برق در عمل علاوه بر افزایش طول عمر قطعات و تجهیزات تابلوهای برق از توقف خطوط تولید در اثر خرابی های اتفاقی پیشگری و باعث افزایش راندمان سیستم مربوطه می گردد.

دررا بطه با قیمت کولر تابلو برق  توضیح اینکه قیمت کولر تابلو برق در مقابل مزایایی که در سیستم های صنعتی ایجاد میکند بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

کولر گازی تابلو برق بنتلی با قطع رابطه هوای بیرونی و داخلی تابلوبرق و ایجاد محفظه هوای تمیز در داخل باکس های صنعتی دمای مطلوب را جهت فعالیت تجهیزات برقی فراهم می آورد.

با حصول شرایط دمایی مطلوب بواسطه کولر تابلویی در تابلوبرق و خلق شرایط عالی و بهینه برای تجهیزات داخل تابلوها، موجبات افزایش چشمگیر طول عمر ادوات داخل تابلو های برق را فراهم می آورند.

کولرهای تابلویی بنتلی با ظرفیت های متنوع و مختلف و در مدل های سقفی، دیواری و سانترفیوژی تولید می شوند و با توجه به شرایط تابلوها و نیاز صنایع، یکی از مدل ها انتخاب می گردد.

در کولر تابلو برق مدل های دیواری، کولر بر روی دیواره یا درب تابلو برق نصب می گردد که در این حالت از بالاترین قسمت تابلو که همیشه گرم ترین نقطه نیز می باشد، هوای گرم را بواسطه فن های قدرتمند خود به داخل کولر هدایت می کند.

مدل های سقفی نیز عملیات خنک سازی و پایش دما مانند کولرهای دیواری می باشد  با این تفاوت که کولر تابلویی برروی سقف تابلوبرق نصب وعملیات سیرکولاسیون هوای داخلی تابلو برق از قسمت سقف تابلو انجام می پذیرد.

مدل های سانترفیوژی (کانالی-خرطومی) نیز بواسطه کانال یا لوله های خرطومی هوا به تابلوبرق یا باکسهای صنعتی و دیتا سنترها نصب می شوند. به این ترتیب این امکان فراهم میگردد ،تا سیستم خنک کننده در فضای دورتر از دیتا سنتر یا تابلوبرق قرار گرفته و از طریق لوله های خرطومی به یکدیگر مرتبط و عملیات تهویه صورت میگیرد.

دانلود کاتالوگ تنظیمات کنترلر راهنمای نصب ابعاد
کولر تابلویی outdoor
دوستدار طبیعت ویدیو  تصاویر

 

 

 

 

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید