دکتر اردکانیان وزیر نیرو در غرفه بنتلی

دکتر اردکانیان وزیر نیرو

بنتلی تولید کننده سیستم های خنک کننده و کولرهای گازی تابلوبرق میزبان دکتر اردکانیان وزیر نیرو و هیات همراه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی برق ایران-تهران بود. دکتر اردکانیان طی بازدید از غرفه بنتلی در این نمایشگاه با خلاصه فعالیت ها و محصولات تولیدی این شرکت آشنا شد.

وی با اشاره به بومی شدن دانش فنی محصولات توسط شرکت بنتلی بر پیشگیری از خروج ارز از کشور همچنین تامین نیاز داخلی و اهداف صادراتی بر توسعه روز افزون تنوع و کیفیت محصولات تاکید نمود.

به گزارش ایسنا، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق تهران، ۷۷۰ شرکت داخلی و خارجی حاضر شدند که امسال ۴۵۸ شرکت داخلی و بیش از ۳۱۰ شرکت خارجی از ۳۰ کشور مختلف آلمان، چین، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، لهستان، انگلستان، سوئد، امارات متحده عربی، سوریه و غیره حضور دارند.

نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت ۵۰ هزار و ۱۲۰ مترمکعب برگزار می‌شود که حدود ۲۵ هزار مترمکعب آن در فضای سرپوشیده است.

گفتنی است که در این نمایشگاه غرفه‌هایی از اصناف مختلف صنعت از بخش‌های سیم و کابل تا تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق و غیره در این نمایشگاه حضور دارند.

دکتر اردکانیان وزیر نیرو گفت: از ظرفیت های این صنعت وجود بیش از ۶۰۰ شرکت فعال در سندیکای برق و حدود ۱۱۰ هزار شاغل در شرکت های توزیع و برق منطقه ای از پتانسیل های دیگر این صنعت است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دکتر «رضا اردکانیان» وزیر نیرو در آیین اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق با اشاره به استقبال پرشور شرکت های داخلی و خارجی از این نمایشگاه اظهار داشت:

حضور شوق آمیز مجموعه های سازنده و فعال داخلی و خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق بسیار تحسین برانگیز بود.
وی افزود: امیدواریم این حضور پرشور شرکت‌ها زمینه‌ساز حضور موفق آن ها در بازارهای منطقه‌ای بین‌المللی نیز باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید