کولر گازی تابلوبرق شرکت پارس آمپول

کولر تابلوبرق

کولر گازی تابلوبرق شرکت پارس آمپول

BSCHI3000 ارسال به شرکت پارس آمپول

ارسال کولر گازی تابلوبرق کولر گازی تابلوبرق BSCHI3000 به شرکت پارس آمپول BSCHI3000  برای شرکت پارس آمپول به عنوان نمونه دیگر از تولیدات شرکت مانا صنعت تدبیر اندیش سهند ارائه شده است.

کولر گازی تابلوبرق بنتلی محصول شرکت مانا صنعت نخستین طراح و سازنده کولر تابلوبرق در ایران است.

همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع و هم سو با استاندارد های جهانی، با خدمات پس از فروش مناسب میباشد. همچنین آماده ارائه مشاوره در خصوص انتخاب بهترین گزینه سیستم های تهویه مربوطه و تجهیزات جانبی مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی می باشد.

کارشناسان فنی کولر تابلویی bently آماده مشاوره رایگان جهت انجام محاسبات و انتخاب آگاهانه محصول متناسب نیاز شما هستند.

شرکت مانا صنعت  تولید کننده کولرهای تابلوبرق بنتلی با استفاده از تکنولوژی روز و تجربیات گذشته خود توانسته است. تا در عرضه و فروش سیستم های تهویه  با لطف پروردگار متعال بسیار موفق باشد.

همچنین قیمت خنک کننده تابلو برق بنتلی در مقایسه با قیمت خنک کننده خارجی بسیار مقرون به صرفه بوده است در حالی که از لحاظ کیفیت همسطح یا بالاتر از برند های خارجی می باشد.

کولر تابلویی یکی از ابزارهای ضروری در صنایع برق و الکترونیک محسوب می‌شود. و در بسیاری از قسمت‌های صنایع مورد استفاده قرار گرفته است.

کولر گازی تابلوبرق یک دستگاه تهویه مطبوع است که دارای یک تابلوبرق است که به عنوان مرکز کنترل برای تنظیم دما و رطوبت در داخل محیط استفاده می‌شود.

این کولر  تابلویی با استفاده از گاز فشرده شده، هوای گرم را به داخل دستگاه جذب کرده است. همچنین با کمک کمپرسور، آن را فشرده و در نهایت با انتقال حرارت، هوای خنکی را به داخل تابلو برق تزریق می‌کند.

کولر تابلویی، به عنوان یکی از دستگاه‌های خنک کننده برقی، قابل استفاده در صنایع هایی از جمله صنایع غذایی، پتروشیمی، ریخته گری،داروسازی و غیره می باشد.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید